Söpö kurpitsan muotoinen foliopallo, jossa on suuret silmät. Noin 44 x 43 cm kokoinen foliopallo on itsetiivistyvä ja se voidaan täyttää heliumilla tai ilmalla.













Katso myös
Ilmapallopumppu Deluxe Dual Action
Päivitä juhlien valmistelut Ballongipumppu Deluxe Dual Actionillamme! Tämä vankka pumppu tekee monien ilmapallojen nopeasta täytöstä helppoa, ja se toimitetaan eri väreissä, jotka myydään lajittelemattomina. Olipa kyseessä lastenjuhlat, vauvakutsut tai muut erityistilaisuudet, on ballongipumpullamme täydellinen valinta.
Heliumsäiliö
Helium on helppo ja hauska lisävaruste, joka tekee juhlista ja muista tapahtumista ikimuistoisia. Voit tehdä luovia ilmapalloasetelmia, täyttää numero- tai kirjainpalloja, airwalker-ilmapalloja ja paljon muuta. Kaikki myymämme ilmapallot sopivat täytettäväksi heliumilla. Heliumsäiliöitämme on kolmea eri kokoa, jotta löydät sopivan määrän heliumia. Katso alta tarkempi kuvaus ja riittoisuus. Säiliömme sisältävät myös 99 % heliumia, kun taas monet muut merkit sisältävät usein 80 % heliumia ja 20 % ilmaa. Pakkauksen mukana tulee käytännöllinen suukappale, jolla ilmapallot on helppo täyttää. Numero- ja kirjainilmapallot pysyvät ilmassa noin 7 päivää heliumilla täytettyinä, ja normaalikokoiset lateksi-ilmapallot noin 6 tuntia. Lateksi-ilmapallot voidaan käsitellä Ultra Hi-Float -tuotteellamme. Silloin ne voivat pysyä ilmassa jopa 6 päivää. Heliumsäiliö 50 ilmapallolle: - Täyttää n. 50 lateksi-ilmapalloa (20-23 cm) - Täyttää n. 30 lateksi-ilmapalloa (30 cm) - Täyttää n. 6 suurta numero- tai kirjainilmapalloa (86 cm) Heliumsäiliö 30 ilmapallolle: - Täyttää n. 30 lateksi-ilmapalloa (20-23 cm) - Täyttää n. 15 lateksi-ilmapalloa (30 cm) - Täyttää n. 3 suurta numero- tai kirjainilmapalloa (86 cm) Heliumsäiliö 20 ilmapallolle: - Täyttää n. 15-20 lateksi-ilmapalloa (20-23 cm) - Täyttää n. 8-12 lateksi-ilmapalloa (30 cm) - Täyttää n. 2 suurta numero- tai kirjainilmapalloa (86 cm) Näin käytät heliumsäiliötä: 1. Ruuvaa musta suukappale huolellisesti ja tiukasti kiinni heliumsäiliön suuaukkoon, jotta helium ei pääse vuotamaan vaiheessa 2. 2. Kierrä vihreää venttiiliä muutama kierros käsin, kunnes se ei enää kierry. (Heliumkaasu ei pääse ulos säiliöstä ennen kuin vaihe 4 on suoritettu). 3. Pujota valitsemasi ilmapallon suuosa tiukasti mustan suukappaleen ympärille. 4. Kun ilmapallo on paikallaan, sinun tarvitsee ainoastaan kääntää suukappaletta (ylös, alas tai sivulle) ja helium pääsee ulos säiliöstä. Pidä ilmapallon suuosaa tiukasti paikallaan suukappaleen päällä, jotta heliumkaasu ei pääse vuotamaan avatessasi kaasuvirran. 5. Kierrä vihreä venttiili tiukasti kiinni, kun haluat säilyttää heliumsäiliötä. Mukana täydelliset ohjeet. Voit myös katsoa alla olevan videon. Kun heliumsäiliö on tyhjä, voit viedä sen kierrätykseen. Huomaathan, että ilmapallot eivät sisälly pakkaukseen. Jos tilauksessasi on heliumia, on tärkeää ottaa huomioon seuraavat seikat: 1. Avattua pakkausta ei voi palauttaa. Pakkaus on sinetöity, mikä varmistaa, että jokainen asiakas saa käyttämättömän tuotteen. 2. Noudata ohjeita huolellisesti. Huomaathan, että takuu ei ole voimassa, jos olet käsitellyt heliumsäiliötä väärin. Esimerkiksi jos suukappaleen kierteet ovat vääntyneet vinoon ja siten vaurioituneet, tai jos vain vihreä venttiili on avattu, mutta heliumia ei ole vapautettu suukappaleen kautta. 3. Katso ohjevideomme osoitteessa https://youtu.be/dNYfWZtrG3M ja lue ohjeet pakkauksesta.
Boo Trick or Treat - Cake Topper
Hieno kakkukoriste, jossa on teksti ''BOO''. Sopii mainiosti leivonnaisten koristeluun Halloweenia varten. Kakkukoriste on valmistettu pahvista ja se on kahden puusta tehdyn tikun päässä. Koko noin 15 x 18 cm.
Boo Trick or Treat - Foliopallo Kurpitsa 44 cm
Varastotuote:Tuote on vanhentunut
- 🚚 Toimituskulut 5,90 €
- 🎁 Ilmainen toimitus yli 79 € tilauksiin
- ⏱️ Toimitusaika 3-6 arkipäivää
- ✅ Virallisesti lisensoidut tuotteet
ILMAINEN TOIMITUS YLI 79 € TILAUKSIIN







